Náš velkoobchod s kůžemi a kožešinami je na českém trhu aktivní od roku 1991. Hovězí kůže odebíráme převážně z jihočeské oblasti, kde je také sídlo naší firmy ( 130 km od města Linz v Rakousku a 130 km od německého Pasova).


 
Nový sklad


Staré sídlo

 
Naše firma začínala ve starém zemědělském objektu. Tam jsme také začali třídit hovězí kůže dle kategorií (pohlaví, váhové rozdělení a kvalita). Kůže byly solené v masokombinátech.


Po upevnění a stabilizování naší pozice a vypracování uspokojivého podílu na trhu, jsme v roce 1994 postavili na zelené louce nový sklad. Ten nám umožnil odběr hovězích kůží v čerstvém stavu a jejich následné solení.


 
Stavba nové haly


Třídící linka

 
V následujících letech jsme postupně vybavovali sklad. V první fázi to byla „dopravní, třídící, elektronicky řízená linka“ pro čerstvé kůže a ve druhé fázi chladírna, která nám umožnila expedici hovězích kůží v čerstvém stavu. Toto vybavení jsme měli jako první v České republice.


Od vzniku firmy máme sehraný a proškolený kmenový tým pracovníků, který sdílí každou fázi vývoje naší firmy. Díky tomu, že nemáme fluktuaci, můžeme garantovat kontinuitu naší práce.